Kampplan for: Double 2018

Dato Spillested D1 D2 R
17-04 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Gitte/Hannah/Nicklas Flemming/Kaj
10-13
17-04 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Jette/Ole Lise/Torben
13-3
17-04 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Inge/Charley Inge/Svend-Erik
6-13
17-04 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Lene/Jan Lillian/Anders
13-7
17-04 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Lars/Tommy Hanne/Peter
0-13
17-04 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Ulla/Søren Annelise/Kirsten/Kirsten
13-4
17-04 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Jan/Mikkel Helle/Johnny
13-4
17-04 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 8 Gerner/Søren Bo Ulla/Bjarne
1-13
17-04 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Ann/Henning Fatima/Marius
13-7
17-04 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Jørgen/Jørgen Githa/Børge
12-13
17-04 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Lissi/Tage Erling/Lilian/Susanne
13-7
17-04 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Flemming/Kaj Lise/Torben
13-3
17-04 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Hanne/Peter Inge/Svend-Erik
11-13
17-04 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Lene/Jan Ulla/Søren
13-2
17-04 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Inge/Charley Lillian/Anders
13-7
17-04 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 8 Jette/Ole Gitte/Hannah/Nicklas
9-13
17-04 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Lars/Tommy Fatima/Marius
13-12
17-04 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Jørgen/Jørgen Annelise/Kirsten/Kirsten
13-6
17-04 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Else/Karen Erling/Lilian/Susanne
13-5
17-04 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Lissi/Tage Helle/Johnny
11-13
17-04 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Ann/Henning Ulla/Bjarne
13-12
17-04 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Gerner/Søren Bo Githa/Børge
11-13
17-04 19:45 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Jan/Mikkel Else/Karen
13-4
24-04 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Lillian/Anders Githa/Børge
7-13
24-04 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Hanne/Peter Ulla/Søren
13-10
24-04 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Ann/Henning Inge/Charley
13-4
24-04 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Jette/Ole Lene/Jan
13-6
24-04 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Gerner/Søren Bo Lars/Tommy
13-8
24-04 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Annelise/Kirsten/Kirsten Fatima/Marius
11-13
24-04 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Jørgen/Jørgen Else/Karen
11-13
24-04 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 8 Helle/Johnny Erling/Lilian/Susanne
13-3
24-04 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Lissi/Tage Jan/Mikkel
10-13
24-04 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Gitte/Hannah/Nicklas Lise/Torben
5-13
24-04 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Inge/Svend-Erik Flemming/Kaj
13-3
24-04 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Else/Karen Inge/Charley
3-13
24-04 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Lillian/Anders Helle/Johnny
7-13
24-04 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Annelise/Kirsten/Kirsten Ulla/Bjarne
11-13
24-04 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Jørgen/Jørgen Ann/Henning
13-1
24-04 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 8 Githa/Børge Erling/Lilian/Susanne
13-6
24-04 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Lissi/Tage Gerner/Søren Bo
13-7
24-04 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Inge/Svend-Erik Gitte/Hannah/Nicklas
11-13
24-04 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Flemming/Kaj Lene/Jan
2-13
24-04 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Hanne/Peter Jette/Ole
3-13
24-04 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Jan/Mikkel Lars/Tommy
13-6
24-04 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Ulla/Bjarne Fatima/Marius
13-0
24-04 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Lise/Torben Ulla/Søren
6-13
01-05 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Inge/Svend-Erik Lillian/Anders
13-7
01-05 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Jørgen/Jørgen Lars/Tommy
10-13
01-05 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Annelise/Kirsten/Kirsten Erling/Lilian/Susanne
13-7
01-05 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Lissi/Tage Else/Karen
13-3
01-05 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Jan/Mikkel Ulla/Bjarne
13-6
01-05 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Ann/Henning Githa/Børge
13-10
01-05 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Gerner/Søren Bo Fatima/Marius
13-9
01-05 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 8 Gitte/Hannah/Nicklas Lene/Jan
13-10
01-05 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Hanne/Peter Flemming/Kaj
10-13
01-05 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Jette/Ole Ulla/Søren
1-13
01-05 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Inge/Charley Lise/Torben
13-9
01-05 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Lene/Jan Annelise/Kirsten/Kirsten
13-1
01-05 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Gerner/Søren Bo Else/Karen
2-13
01-05 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Helle/Johnny Fatima/Marius
13-11
01-05 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Jørgen/Jørgen Jan/Mikkel
2-13
01-05 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 8 Ulla/Bjarne Erling/Lilian/Susanne
13-8
01-05 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Lissi/Tage Ann/Henning
9-13
01-05 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Hanne/Peter Gitte/Hannah/Nicklas
13-12
01-05 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Flemming/Kaj Ulla/Søren
3-13
01-05 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Inge/Charley Jette/Ole
13-3
01-05 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Lise/Torben Lillian/Anders
13-7
01-05 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Lars/Tommy Inge/Svend-Erik
13-5
01-05 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Helle/Johnny Githa/Børge
13-7
08-05 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Hanne/Peter Helle/Johnny
1-13
08-05 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Jan/Mikkel Erling/Lilian/Susanne
13-2
08-05 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Lissi/Tage Ulla/Bjarne
13-5
08-05 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Githa/Børge Fatima/Marius
10-13
08-05 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Jørgen/Jørgen Gerner/Søren Bo
13-6
08-05 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Gitte/Hannah/Nicklas Ulla/Søren
10-13
08-05 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Inge/Charley Flemming/Kaj
08-05 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 8 Jette/Ole Lillian/Anders
13-7
08-05 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Lars/Tommy Lise/Torben
08-05 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Inge/Svend-Erik Annelise/Kirsten/Kirsten
8-13
08-05 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Else/Karen Lene/Jan
13-6
08-05 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Ulla/Søren Ulla/Bjarne
11-13
08-05 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Ann/Henning Erling/Lilian/Susanne
13-7
08-05 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Lissi/Tage Githa/Børge
11-13
08-05 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Jørgen/Jørgen Fatima/Marius
13-2
08-05 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 8 Inge/Charley Gitte/Hannah/Nicklas
08-05 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Flemming/Kaj Lillian/Anders
13-7
08-05 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Lars/Tommy Jette/Ole
13-10
08-05 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Lise/Torben Annelise/Kirsten/Kirsten
12-13
08-05 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Else/Karen Inge/Svend-Erik
13-0
08-05 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Lene/Jan Helle/Johnny
13-10
08-05 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Jan/Mikkel Hanne/Peter
13-2
08-05 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Gerner/Søren Bo Ann/Henning
12-13
15-05 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Inge/Charley Githa/Børge
8-13
15-05 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Gerner/Søren Bo Erling/Lilian/Susanne
13-6
15-05 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Lissi/Tage Fatima/Marius
13-9
15-05 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Gitte/Hannah/Nicklas Lillian/Anders
13-7
15-05 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Lars/Tommy Flemming/Kaj
13-5
15-05 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Jette/Ole Annelise/Kirsten/Kirsten
7-13
15-05 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Else/Karen Lise/Torben
15-05 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 8 Inge/Svend-Erik Helle/Johnny
11-13
15-05 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Jan/Mikkel Lene/Jan
13-1
15-05 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Hanne/Peter Ulla/Bjarne
12-13
15-05 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Ann/Henning Ulla/Søren
11-13
15-05 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Lillian/Anders Fatima/Marius
7-13
15-05 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Lissi/Tage Jørgen/Jørgen
13-1
15-05 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Lars/Tommy Gitte/Hannah/Nicklas
13-0
15-05 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Flemming/Kaj Annelise/Kirsten/Kirsten
13-7
15-05 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 8 Else/Karen Jette/Ole
13-10
15-05 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Lise/Torben Helle/Johnny
15-05 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Jan/Mikkel Inge/Svend-Erik
13-4
15-05 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Lene/Jan Ulla/Bjarne
13-12
15-05 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Ann/Henning Hanne/Peter
13-7
15-05 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Ulla/Søren Githa/Børge
11-13
15-05 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Gerner/Søren Bo Inge/Charley
9-13
15-05 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Jørgen/Jørgen Erling/Lilian/Susanne
13-11
22-05 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Lars/Tommy Erling/Lilian/Susanne
13-9
22-05 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Gitte/Hannah/Nicklas Annelise/Kirsten/Kirsten
5-13
22-05 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Else/Karen Flemming/Kaj
13-1
22-05 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Jette/Ole Helle/Johnny
13-11
22-05 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Jan/Mikkel Lise/Torben
13-5
22-05 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Inge/Svend-Erik Ulla/Bjarne
13-2
22-05 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Ann/Henning Lene/Jan
13-9
22-05 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 8 Hanne/Peter Githa/Børge
10-13
22-05 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Gerner/Søren Bo Ulla/Søren
6-13
22-05 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Inge/Charley Fatima/Marius
22-05 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Jørgen/Jørgen Lillian/Anders
13-7
22-05 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Else/Karen Gitte/Hannah/Nicklas
13-0
22-05 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Flemming/Kaj Helle/Johnny
9-13
22-05 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Jan/Mikkel Jette/Ole
13-3
22-05 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Lise/Torben Ulla/Bjarne
7-13
22-05 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 8 Ann/Henning Inge/Svend-Erik
13-12
22-05 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Lene/Jan Githa/Børge
11-13
22-05 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Gerner/Søren Bo Hanne/Peter
4-13
22-05 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Ulla/Søren Fatima/Marius
4-13
22-05 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Jørgen/Jørgen Inge/Charley
9-13
22-05 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Lillian/Anders Erling/Lilian/Susanne
7-13
22-05 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Lissi/Tage Lars/Tommy
9-13
22-05 19:45 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Lissi/Tage Annelise/Kirsten/Kirsten
13-5
29-05 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Gitte/Hannah/Nicklas Helle/Johnny
9-13
29-05 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Jan/Mikkel Flemming/Kaj
13-6
29-05 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Jette/Ole Ulla/Bjarne
4-13
29-05 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Ann/Henning Lise/Torben
13-9
29-05 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Inge/Svend-Erik Githa/Børge
3-13
29-05 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Gerner/Søren Bo Lene/Jan
7-13
29-05 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Hanne/Peter Fatima/Marius
3-13
29-05 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 8 Jørgen/Jørgen Ulla/Søren
29-05 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Inge/Charley Erling/Lilian/Susanne
13-3
29-05 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Lissi/Tage Lillian/Anders
13-7
29-05 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Else/Karen Annelise/Kirsten/Kirsten
29-05 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Flemming/Kaj Ulla/Bjarne
4-13
29-05 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Ann/Henning Jette/Ole
13-9
29-05 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Lise/Torben Githa/Børge
2-13
29-05 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Gerner/Søren Bo Inge/Svend-Erik
29-05 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 8 Lene/Jan Fatima/Marius
6-13
29-05 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Jørgen/Jørgen Hanne/Peter
6-13
29-05 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Ulla/Søren Erling/Lilian/Susanne
29-05 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Lissi/Tage Inge/Charley
8-13
29-05 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Else/Karen Lars/Tommy
11-13
29-05 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Annelise/Kirsten/Kirsten Helle/Johnny
1-13
29-05 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Jan/Mikkel Gitte/Hannah/Nicklas
13-1
29-05 19:45 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Lars/Tommy Lillian/Anders
13-7
05-06 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Jette/Ole Githa/Børge
13-11
05-06 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Gerner/Søren Bo Lise/Torben
13-1
05-06 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Inge/Svend-Erik Fatima/Marius
13-0
05-06 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Jørgen/Jørgen Lene/Jan
9-13
05-06 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Hanne/Peter Erling/Lilian/Susanne
13-9
05-06 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Lissi/Tage Ulla/Søren
13-5
05-06 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Else/Karen Lillian/Anders
13-7
05-06 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 8 Lars/Tommy Helle/Johnny
4-13
05-06 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Jan/Mikkel Annelise/Kirsten/Kirsten
13-0
05-06 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Gitte/Hannah/Nicklas Ulla/Bjarne
1-13
05-06 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Ann/Henning Flemming/Kaj
13-0
05-06 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Lise/Torben Fatima/Marius
11-13
05-06 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Jørgen/Jørgen Inge/Svend-Erik
4-13
05-06 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Lene/Jan Erling/Lilian/Susanne
05-06 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Lissi/Tage Hanne/Peter
13-9
05-06 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 8 Lars/Tommy Inge/Charley
3-13
05-06 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Lillian/Anders Annelise/Kirsten/Kirsten
7-13
05-06 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Jan/Mikkel Inge/Charley
13-7
05-06 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Else/Karen Ulla/Søren
05-06 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Helle/Johnny Ulla/Bjarne
2-13
05-06 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Ann/Henning Gitte/Hannah/Nicklas
05-06 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Flemming/Kaj Githa/Børge
13-5
05-06 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Gerner/Søren Bo Jette/Ole
13-1
12-06 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Inge/Svend-Erik Erling/Lilian/Susanne
12-06 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Lissi/Tage Lene/Jan
12-13
12-06 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Lars/Tommy Ulla/Søren
12-06 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Inge/Charley Annelise/Kirsten/Kirsten
8-13
12-06 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Jan/Mikkel Lillian/Anders
13-7
12-06 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Else/Karen Ulla/Bjarne
13-6
12-06 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Ann/Henning Helle/Johnny
11-13
12-06 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 8 Gitte/Hannah/Nicklas Githa/Børge
6-13
12-06 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Gerner/Søren Bo Flemming/Kaj
13-9
12-06 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Jette/Ole Fatima/Marius
13-7
12-06 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Jørgen/Jørgen Lise/Torben
13-12
12-06 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Else/Karen Hanne/Peter
5-13
12-06 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Ulla/Søren Helle/Johnny
1-13
12-06 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Lillian/Anders Ulla/Bjarne
7-13
12-06 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Ann/Henning Lars/Tommy
13-6
12-06 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 8 Annelise/Kirsten/Kirsten Githa/Børge
6-13
12-06 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Gerner/Søren Bo Gitte/Hannah/Nicklas
13-8
12-06 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Flemming/Kaj Fatima/Marius
13-8
12-06 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Jørgen/Jørgen Jette/Ole
9-13
12-06 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Lise/Torben Erling/Lilian/Susanne
13-3
12-06 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Lissi/Tage Inge/Svend-Erik
13-7
12-06 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Inge/Charley Lene/Jan
5-13
12-06 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Hanne/Peter Jan/Mikkel
1-13
19-06 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Hanne/Peter Annelise/Kirsten/Kirsten
4-13
19-06 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Inge/Charley Helle/Johnny
19-06 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Ann/Henning Jan/Mikkel
2-13
19-06 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Ulla/Bjarne Githa/Børge
13-2
19-06 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Gerner/Søren Bo Lillian/Anders
13-7
19-06 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Gitte/Hannah/Nicklas Fatima/Marius
7-13
19-06 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Jørgen/Jørgen Flemming/Kaj
9-13
19-06 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 8 Jette/Ole Erling/Lilian/Susanne
19-06 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Lissi/Tage Lise/Torben
13-12
19-06 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Lars/Tommy Lene/Jan
7-13
19-06 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Ann/Henning Annelise/Kirsten/Kirsten
6-13
19-06 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Else/Karen Githa/Børge
10-13
19-06 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Gerner/Søren Bo Helle/Johnny
19-06 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Jan/Mikkel Fatima/Marius
13-6
19-06 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Jørgen/Jørgen Gitte/Hannah/Nicklas
19-06 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 8 Flemming/Kaj Erling/Lilian/Susanne
9-13
19-06 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Lissi/Tage Jette/Ole
19-06 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Inge/Svend-Erik Ulla/Søren
13-3
19-06 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Hanne/Peter Lillian/Anders
13-7
19-06 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Lars/Tommy Ulla/Bjarne
13-10
19-06 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Lise/Torben Else/Karen
19-06 19:45 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Inge/Svend-Erik Lene/Jan
3-13
19-06 19:45 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Inge/Charley Ulla/Søren
26-06 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Jan/Mikkel Ulla/Søren
13-4
26-06 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 8 Inge/Charley Ulla/Bjarne
13-10
26-06 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Gerner/Søren Bo Annelise/Kirsten/Kirsten
13-9
26-06 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Else/Karen Fatima/Marius
5-13
26-06 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Jørgen/Jørgen Helle/Johnny
13-3
26-06 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Gitte/Hannah/Nicklas Erling/Lilian/Susanne
6-13
26-06 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Lissi/Tage Flemming/Kaj
13-5
26-06 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Hanne/Peter Lise/Torben
6-13
26-06 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Ann/Henning Lillian/Anders
13-7
26-06 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Lars/Tommy Githa/Børge
13-9
26-06 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Jørgen/Jørgen Ulla/Bjarne
7-13
26-06 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Fatima/Marius Erling/Lilian/Susanne
13-10
26-06 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Lissi/Tage Gitte/Hannah/Nicklas
26-06 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Inge/Svend-Erik Jette/Ole
13-6
26-06 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Lise/Torben Lene/Jan
12-13
26-06 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 8 Inge/Charley Hanne/Peter
11-13
26-06 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Ulla/Søren Lillian/Anders
13-7
26-06 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Lars/Tommy Annelise/Kirsten/Kirsten
13-2
26-06 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Else/Karen Helle/Johnny
6-13
26-06 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Jan/Mikkel Githa/Børge
13-7
26-06 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Flemming/Kaj Jette/Ole
13-7
26-06 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Lene/Jan Ann/Henning
9-13
26-06 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Inge/Svend-Erik Gerner/Søren Bo
13-9
03-07 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Lise/Torben Inge/Svend-Erik
6-13
03-07 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Hanne/Peter Lene/Jan
2-13
03-07 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Ann/Henning Else/Karen
5-13
03-07 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Gerner/Søren Bo Jan/Mikkel
0-13
03-07 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Flemming/Kaj Gitte/Hannah/Nicklas
13-12
03-07 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Annelise/Kirsten/Kirsten Ulla/Søren
0-13
03-07 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Githa/Børge Jørgen/Jørgen
12-13
03-07 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 8 Erling/Lilian/Susanne Lissi/Tage
8-13
03-07 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Helle/Johnny Jan/Mikkel
5-13
03-07 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Ulla/Bjarne Gerner/Søren Bo
13-3
03-07 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Fatima/Marius Ann/Henning
2-13
03-07 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 8 Annelise/Kirsten/Kirsten Jørgen/Jørgen
8-13
03-07 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Lise/Torben Jette/Ole
2-13
03-07 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Inge/Svend-Erik Inge/Charley
13-11
03-07 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Lillian/Anders Lene/Jan
7-13
03-07 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Hanne/Peter Lars/Tommy
03-07 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Erling/Lilian/Susanne Else/Karen
13-10
03-07 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Helle/Johnny Lissi/Tage
13-7
03-07 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Gitte/Hannah/Nicklas Jette/Ole
5-13
03-07 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Githa/Børge Ulla/Bjarne
13-11
03-07 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Lillian/Anders Inge/Charley
7-13
03-07 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Fatima/Marius Lars/Tommy
5-13
03-07 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Ulla/Søren Flemming/Kaj
8-13
10-07 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Fatima/Marius Annelise/Kirsten/Kirsten
12-13
10-07 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Else/Karen Jørgen/Jørgen
13-5
10-07 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 8 Erling/Lilian/Susanne Helle/Johnny
0-13
10-07 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Ulla/Bjarne Ann/Henning
13-2
10-07 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Githa/Børge Gerner/Søren Bo
13-10
10-07 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Lise/Torben Flemming/Kaj
10-07 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Inge/Svend-Erik Hanne/Peter
13-5
10-07 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Ulla/Søren Lene/Jan
6-13
10-07 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Githa/Børge Lillian/Anders
13-7
10-07 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Ulla/Søren Hanne/Peter
12-13
10-07 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Inge/Charley Ann/Henning
13-8
10-07 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Lene/Jan Jette/Ole
13-2
10-07 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Lars/Tommy Gerner/Søren Bo
10-07 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Jan/Mikkel Lissi/Tage
13-4
10-07 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Lise/Torben Gitte/Hannah/Nicklas
10-07 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 8 Flemming/Kaj Inge/Svend-Erik
0-13
10-07 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Fatima/Marius Jørgen/Jørgen
10-07 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Erling/Lilian/Susanne Jette/Ole
10-07 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Gitte/Hannah/Nicklas Lissi/Tage
2-13
10-07 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Inge/Charley Else/Karen
10-07 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Helle/Johnny Lillian/Anders
13-7
10-07 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Lars/Tommy Jan/Mikkel
6-13
10-07 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Ulla/Bjarne Annelise/Kirsten/Kirsten
13-4
17-07 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Ann/Henning Jørgen/Jørgen
6-13
17-07 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Erling/Lilian/Susanne Githa/Børge
17-07 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Gerner/Søren Bo Lissi/Tage
13-5
17-07 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Gitte/Hannah/Nicklas Inge/Svend-Erik
5-13
17-07 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Lene/Jan Flemming/Kaj
5-13
17-07 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Jette/Ole Hanne/Peter
17-07 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 8 Ulla/Bjarne Jan/Mikkel
7-13
17-07 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Ulla/Søren Lise/Torben
13-9
17-07 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Githa/Børge Ann/Henning
13-9
17-07 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Fatima/Marius Gerner/Søren Bo
8-13
17-07 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Lene/Jan Gitte/Hannah/Nicklas
13-6
17-07 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 8 Flemming/Kaj Hanne/Peter
11-13
17-07 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Lillian/Anders Inge/Svend-Erik
7-13
17-07 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Lars/Tommy Jørgen/Jørgen
13-12
17-07 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Erling/Lilian/Susanne Annelise/Kirsten/Kirsten
17-07 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Else/Karen Lissi/Tage
13-8
17-07 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Ulla/Søren Jette/Ole
13-8
17-07 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Lise/Torben Inge/Charley
1-13
17-07 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Fatima/Marius Helle/Johnny
17-07 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Lillian/Anders Jan/Mikkel
7-13
17-07 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Annelise/Kirsten/Kirsten Else/Karen
13-0
17-07 19:45 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Helle/Johnny Lars/Tommy
13-9
17-07 19:45 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Ulla/Bjarne Inge/Charley
13-6
24-07 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Jan/Mikkel Jørgen/Jørgen
24-07 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Erling/Lilian/Susanne Ulla/Bjarne
4-13
24-07 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Ann/Henning Lissi/Tage
5-13
24-07 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Gitte/Hannah/Nicklas Hanne/Peter
24-07 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Jette/Ole Inge/Charley
3-13
24-07 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 8 Lillian/Anders Lise/Torben
7-13
24-07 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Annelise/Kirsten/Kirsten Lene/Jan
13-0
24-07 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Else/Karen Gerner/Søren Bo
24-07 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Inge/Svend-Erik Lars/Tommy
13-5
24-07 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Helle/Johnny Hanne/Peter
0-13
24-07 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Erling/Lilian/Susanne Jan/Mikkel
24-07 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Ulla/Bjarne Lissi/Tage
13-5
24-07 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Fatima/Marius Githa/Børge
8-13
24-07 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Gerner/Søren Bo Jørgen/Jørgen
13-5
24-07 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Ulla/Søren Gitte/Hannah/Nicklas
24-07 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 8 Flemming/Kaj Inge/Charley
24-07 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Lillian/Anders Jette/Ole
7-13
24-07 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Lise/Torben Lars/Tommy
24-07 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Annelise/Kirsten/Kirsten Inge/Svend-Erik
12-13
24-07 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Lene/Jan Else/Karen
13-6
24-07 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Ulla/Søren Ann/Henning
24-07 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Helle/Johnny Flemming/Kaj
7-13
31-07 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Ulla/Bjarne Ulla/Søren
31-07 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Erling/Lilian/Susanne Ann/Henning
4-13
31-07 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Githa/Børge Lissi/Tage
9-13
31-07 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Gitte/Hannah/Nicklas Inge/Charley
31-07 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Lillian/Anders Flemming/Kaj
7-13
31-07 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Jette/Ole Lars/Tommy
7-13
31-07 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Annelise/Kirsten/Kirsten Lise/Torben
13-9
31-07 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 8 Inge/Svend-Erik Else/Karen
12-13
31-07 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Helle/Johnny Lene/Jan
13-11
31-07 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Githa/Børge Inge/Charley
13-9
31-07 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Erling/Lilian/Susanne Gerner/Søren Bo
13-10
31-07 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Fatima/Marius Lissi/Tage
5-13
31-07 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Lillian/Anders Gitte/Hannah/Nicklas
7-13
31-07 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Flemming/Kaj Lars/Tommy
5-13
31-07 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Annelise/Kirsten/Kirsten Jette/Ole
12-13
31-07 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 8 Ulla/Bjarne Hanne/Peter
13-6
31-07 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Helle/Johnny Inge/Svend-Erik
10-13
31-07 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Lene/Jan Jan/Mikkel
31-07 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Hanne/Peter Ann/Henning
1-13
31-07 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Ulla/Søren Gerner/Søren Bo
31-07 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Fatima/Marius Else/Karen
31-07 19:45 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Lise/Torben Jan/Mikkel
07-08 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Fatima/Marius Lillian/Anders
13-7
07-08 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Jørgen/Jørgen Lissi/Tage
13-4
07-08 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Gitte/Hannah/Nicklas Lars/Tommy
07-08 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Annelise/Kirsten/Kirsten Flemming/Kaj
1-13
07-08 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Jette/Ole Else/Karen
13-2
07-08 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Helle/Johnny Lise/Torben
11-13
07-08 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Inge/Svend-Erik Jan/Mikkel
1-13
07-08 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 8 Ulla/Bjarne Lene/Jan
13-11
07-08 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Githa/Børge Ulla/Søren
7-13
07-08 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Inge/Charley Gerner/Søren Bo
13-9
07-08 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Erling/Lilian/Susanne Lars/Tommy
8-13
07-08 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Annelise/Kirsten/Kirsten Gitte/Hannah/Nicklas
07-08 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Flemming/Kaj Else/Karen
13-4
07-08 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Helle/Johnny Jette/Ole
13-3
07-08 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Ulla/Bjarne Inge/Svend-Erik
6-13
07-08 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 8 Lillian/Anders Jørgen/Jørgen
7-13
07-08 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Fatima/Marius Inge/Charley
07-08 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Githa/Børge Hanne/Peter
13-1
07-08 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Lise/Torben Ann/Henning
13-11
07-08 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Erling/Lilian/Susanne Ulla/Søren
7-13
07-08 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Lene/Jan Lissi/Tage
13-3
07-08 19:45 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Jan/Mikkel Ann/Henning
13-6
07-08 19:45 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Hanne/Peter Gerner/Søren Bo
0-13
14-08 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Fatima/Marius Ulla/Søren
7-13
14-08 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Inge/Charley Jørgen/Jørgen
13-6
14-08 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 8 Erling/Lilian/Susanne Lillian/Anders
13-7
14-08 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Gitte/Hannah/Nicklas Else/Karen
4-13
14-08 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Jette/Ole Jan/Mikkel
8-13
14-08 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Ulla/Bjarne Lise/Torben
13-6
14-08 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Inge/Svend-Erik Ann/Henning
13-4
14-08 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Githa/Børge Lene/Jan
13-5
14-08 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Githa/Børge Inge/Svend-Erik
11-13
14-08 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Lene/Jan Gerner/Søren Bo
13-7
14-08 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Fatima/Marius Hanne/Peter
14-08 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 8 Ulla/Søren Jørgen/Jørgen
13-8
14-08 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Lars/Tommy Lissi/Tage
13-3
14-08 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Helle/Johnny Gitte/Hannah/Nicklas
13-7
14-08 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Flemming/Kaj Jan/Mikkel
14-08 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Ulla/Bjarne Jette/Ole
13-0
14-08 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Erling/Lilian/Susanne Inge/Charley
14-08 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Lillian/Anders Lissi/Tage
7-13
14-08 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Flemming/Kaj Ann/Henning
14-08 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Lars/Tommy Else/Karen
8-13
14-08 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Helle/Johnny Annelise/Kirsten/Kirsten
2-13
14-08 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Lise/Torben Gerner/Søren Bo
9-13
14-08 19:45 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Annelise/Kirsten/Kirsten Hanne/Peter
3-13
21-08 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Gitte/Hannah/Nicklas Jan/Mikkel
1-13
21-08 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 8 Lillian/Anders Else/Karen
7-13
21-08 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Inge/Charley Lissi/Tage
13-12
21-08 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Fatima/Marius Lene/Jan
21-08 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Hanne/Peter Jørgen/Jørgen
1-13
21-08 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Ulla/Bjarne Flemming/Kaj
21-08 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Jette/Ole Ann/Henning
21-08 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Githa/Børge Lise/Torben
13-7
21-08 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Annelise/Kirsten/Kirsten Jan/Mikkel
12-13
21-08 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Ulla/Bjarne Gitte/Hannah/Nicklas
13-2
21-08 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Githa/Børge Jette/Ole
13-10
21-08 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Fatima/Marius Inge/Svend-Erik
21-08 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Lene/Jan Jørgen/Jørgen
3-13
21-08 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Erling/Lilian/Susanne Hanne/Peter
21-08 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Ulla/Søren Lissi/Tage
13-3
21-08 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 8 Inge/Charley Lars/Tommy
5-13
21-08 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Annelise/Kirsten/Kirsten Lillian/Anders
13-7
21-08 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Ulla/Søren Lars/Tommy
21-08 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Helle/Johnny Ann/Henning
21-08 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Flemming/Kaj Gerner/Søren Bo
21-08 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Erling/Lilian/Susanne Inge/Svend-Erik
21-08 19:45 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Helle/Johnny Gerner/Søren Bo
28-08 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Else/Karen Jan/Mikkel
28-08 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Ulla/Bjarne Helle/Johnny
28-08 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Gitte/Hannah/Nicklas Ann/Henning
28-08 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 8 Githa/Børge Flemming/Kaj
13-2
28-08 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Fatima/Marius Lise/Torben
12-13
28-08 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Inge/Svend-Erik Jørgen/Jørgen
28-08 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Erling/Lilian/Susanne Lene/Jan
28-08 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Hanne/Peter Lissi/Tage
28-08 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Jette/Ole Gerner/Søren Bo
28-08 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Annelise/Kirsten/Kirsten Inge/Charley
3-13
28-08 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Ulla/Bjarne Else/Karen
28-08 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Githa/Børge Gitte/Hannah/Nicklas
13-0
28-08 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Lise/Torben Jørgen/Jørgen
6-13
28-08 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Helle/Johnny Ulla/Søren
28-08 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 8 Inge/Svend-Erik Lissi/Tage
13-11
28-08 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Lars/Tommy Ann/Henning
28-08 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Lillian/Anders Gerner/Søren Bo
7-13
28-08 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Inge/Charley Jan/Mikkel
6-13
28-08 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Fatima/Marius Jette/Ole
28-08 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Lene/Jan Lars/Tommy
28-08 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Erling/Lilian/Susanne Flemming/Kaj
28-08 19:45 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Lillian/Anders Hanne/Peter
7-13
04-09 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Ulla/Bjarne Lillian/Anders
13-7
04-09 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Hanne/Peter Else/Karen
04-09 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 8 Helle/Johnny Inge/Charley
04-09 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Githa/Børge Annelise/Kirsten/Kirsten
04-09 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Gitte/Hannah/Nicklas Gerner/Søren Bo
13-12
04-09 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Fatima/Marius Flemming/Kaj
13-10
04-09 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Jette/Ole Jørgen/Jørgen
04-09 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Erling/Lilian/Susanne Lise/Torben
04-09 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Ulla/Søren Else/Karen
04-09 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Lise/Torben Lissi/Tage
0-13
04-09 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Fatima/Marius Gitte/Hannah/Nicklas
13-1
04-09 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Flemming/Kaj Jørgen/Jørgen
04-09 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Ulla/Bjarne Lars/Tommy
04-09 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Annelise/Kirsten/Kirsten Ann/Henning
04-09 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Lene/Jan Inge/Charley
12-13
04-09 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 8 Jan/Mikkel Gerner/Søren Bo
13-7
04-09 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Jette/Ole Lissi/Tage
04-09 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Ulla/Søren Inge/Svend-Erik
04-09 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Lillian/Anders Ann/Henning
7-13
04-09 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Githa/Børge Lars/Tommy
8-13
04-09 19:45 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Lene/Jan Inge/Svend-Erik
11-09 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Jette/Ole Inge/Svend-Erik
11-09 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 8 Lillian/Anders Ulla/Søren
7-13
11-09 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Flemming/Kaj Lissi/Tage
11-09 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Lise/Torben Hanne/Peter
11-09 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Annelise/Kirsten/Kirsten Gerner/Søren Bo
11-09 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Githa/Børge Else/Karen
11-09 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Fatima/Marius Jan/Mikkel
11-09 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Gitte/Hannah/Nicklas Jørgen/Jørgen
11-09 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Helle/Johnny Jørgen/Jørgen
11-09 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Erling/Lilian/Susanne Gitte/Hannah/Nicklas
11-09 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Annelise/Kirsten/Kirsten Lars/Tommy
2-13
11-09 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 8 Jette/Ole Flemming/Kaj
13-12
11-09 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Lene/Jan Lise/Torben
13-9
11-09 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Hanne/Peter Inge/Charley
11-09 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Ulla/Søren Jan/Mikkel
11-09 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Ann/Henning Gerner/Søren Bo
11-09 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Lillian/Anders Lars/Tommy
7-13
11-09 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Erling/Lilian/Susanne Fatima/Marius
11-09 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Helle/Johnny Else/Karen
18-09 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Githa/Børge Jan/Mikkel
18-09 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Inge/Svend-Erik Lise/Torben
18-09 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Lene/Jan Hanne/Peter
18-09 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Ulla/Søren Inge/Charley
18-09 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Ulla/Bjarne Jørgen/Jørgen
13-0
18-09 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Annelise/Kirsten/Kirsten Lissi/Tage
11-13
18-09 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Else/Karen Ann/Henning
18-09 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Githa/Børge Helle/Johnny
18-09 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Erling/Lilian/Susanne Jørgen/Jørgen
18-09 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Fatima/Marius Ulla/Bjarne

Stævneansvarlig: Tommy Märcher Tlf.: 23 61 17 50