Kampplan for: Double 2022

Dato Spillested D1 D2 R
26-04 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Ann/Henning Anne/Jørgen/Jørgen
13-9
26-04 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Inge/Svend-Erik Lene/Jan
8-13
26-04 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Hanne/Inge Søren Bo/Tommy
8-13
26-04 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Lars/Tommy Kerstin/Mikael
13-8
26-04 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Jette/Ole Flemming/Kaj
13-7
26-04 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Helle/Johnny Charley/Peter
9-13
26-04 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Githa/Børge Lise/Helle/Torben
13-3
26-04 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 8 Lissi/Tage Gitte/Nicklas
13-9
26-04 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 9 Kirsten/Kirsten Lilian/Susanne/Erling
11-13
26-04 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Fatima/Marius Lillian/Anders
13-9
26-04 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Anna Sofie/Elsebeth Ulla/Bjarne
1-13
26-04 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Helle/Johnny Lene/Jan
13-8
26-04 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Anne/Jørgen/Jørgen Hanne/Inge
13-5
26-04 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Jette/Ole Ann/Henning
1-13
26-04 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Githa/Børge Søren Bo/Tommy
13-5
26-04 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Lissi/Tage Kerstin/Mikael
13-2
26-04 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 8 Kirsten/Kirsten Flemming/Kaj
10-13
26-04 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 9 Lilian/Susanne/Erling Gitte/Nicklas
13-12
26-04 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Anna Sofie/Elsebeth Lars/Tommy
5-13
26-04 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Fatima/Marius Charley/Peter
6-13
26-04 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Lillian/Anders Lise/Helle/Torben
13-10
26-04 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Ulla/Bjarne Inge/Svend-Erik
13-2
03-05 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Anna Sofie/Elsebeth Helle/Johnny
11-13
03-05 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Anne/Jørgen/Jørgen Jette/Ole
13-10
03-05 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Githa/Børge Ann/Henning
13-9
03-05 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Lissi/Tage Lene/Jan
6-13
03-05 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Kirsten/Kirsten Søren Bo/Tommy
13-11
03-05 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Fatima/Marius Kerstin/Mikael
4-13
03-05 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Lillian/Anders Flemming/Kaj
13-6
03-05 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 8 Lilian/Susanne/Erling Charley/Peter
5-13
03-05 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 9 Gitte/Nicklas Lise/Helle/Torben
1-13
03-05 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Lars/Tommy Inge/Svend-Erik
13-11
03-05 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Hanne/Inge Ulla/Bjarne
5-13
03-05 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Anna Sofie/Elsebeth Lissi/Tage
4-13
03-05 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Anne/Jørgen/Jørgen Githa/Børge
11-13
03-05 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Kirsten/Kirsten Ann/Henning
9-13
03-05 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Fatima/Marius Lene/Jan
11-13
03-05 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Lillian/Anders Søren Bo/Tommy
7-13
03-05 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 8 Lilian/Susanne/Erling Kerstin/Mikael
2-13
03-05 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 9 Gitte/Nicklas Flemming/Kaj
13-9
03-05 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Lise/Helle/Torben Charley/Peter
3-13
03-05 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Helle/Johnny Inge/Svend-Erik
5-13
03-05 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Jette/Ole Hanne/Inge
11-13
03-05 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Ulla/Bjarne Lars/Tommy
7-13
10-05 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Anna Sofie/Elsebeth Fatima/Marius
6-13
10-05 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Anne/Jørgen/Jørgen Kirsten/Kirsten
6-13
10-05 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Lillian/Anders Ann/Henning
13-5
10-05 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Lilian/Susanne/Erling Lene/Jan
9-13
10-05 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Gitte/Nicklas Søren Bo/Tommy
13-5
10-05 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Lise/Helle/Torben Kerstin/Mikael
9-13
10-05 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Lissi/Tage Inge/Svend-Erik
13-10
10-05 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 8 Githa/Børge Hanne/Inge
13-8
10-05 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 9 Helle/Johnny Lars/Tommy
13-6
10-05 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Charley/Peter Flemming/Kaj
6-13
10-05 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Jette/Ole Ulla/Bjarne
0-13
10-05 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Anna Sofie/Elsebeth Lilian/Susanne/Erling
12-13
10-05 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Anne/Jørgen/Jørgen Lillian/Anders
13-8
10-05 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Gitte/Nicklas Ann/Henning
1-13
10-05 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Lise/Helle/Torben Lene/Jan
7-13
10-05 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Fatima/Marius Inge/Svend-Erik
13-8
10-05 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 8 Kirsten/Kirsten Hanne/Inge
7-13
10-05 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 9 Lissi/Tage Lars/Tommy
13-7
10-05 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Charley/Peter Søren Bo/Tommy
0-0
10-05 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Flemming/Kaj Kerstin/Mikael
9-13
10-05 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Githa/Børge Jette/Ole
13-7
10-05 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Ulla/Bjarne Helle/Johnny
13-3
17-05 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Anna Sofie/Elsebeth Lise/Helle/Torben
13-11
17-05 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Anne/Jørgen/Jørgen Gitte/Nicklas
13-7
17-05 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Charley/Peter Ann/Henning
13-7
17-05 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Flemming/Kaj Lene/Jan
13-10
17-05 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Kerstin/Mikael Søren Bo/Tommy
3-13
17-05 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Lilian/Susanne/Erling Inge/Svend-Erik
5-13
17-05 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Lillian/Anders Hanne/Inge
13-8
17-05 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 8 Fatima/Marius Lars/Tommy
13-11
17-05 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 9 Kirsten/Kirsten Jette/Ole
13-11
17-05 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Lissi/Tage Helle/Johnny
13-3
17-05 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Githa/Børge Ulla/Bjarne
13-9
17-05 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Anna Sofie/Elsebeth Flemming/Kaj
2-13
17-05 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Anne/Jørgen/Jørgen Charley/Peter
1-13
17-05 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Kerstin/Mikael Ann/Henning
8-13
17-05 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Søren Bo/Tommy Lene/Jan
11-13
17-05 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Lise/Helle/Torben Inge/Svend-Erik
13-5
17-05 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 8 Gitte/Nicklas Hanne/Inge
10-13
17-05 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 9 Lilian/Susanne/Erling Lars/Tommy
7-13
17-05 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Lillian/Anders Jette/Ole
13-5
17-05 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Fatima/Marius Helle/Johnny
13-7
17-05 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Kirsten/Kirsten Githa/Børge
3-13
17-05 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Ulla/Bjarne Lissi/Tage
13-4
24-05 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Anna Sofie/Elsebeth Søren Bo/Tommy
7-13
24-05 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Anne/Jørgen/Jørgen Kerstin/Mikael
10-13
24-05 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Lene/Jan Ann/Henning
13-12
24-05 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Flemming/Kaj Inge/Svend-Erik
7-13
24-05 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Charley/Peter Hanne/Inge
13-9
24-05 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Lise/Helle/Torben Lars/Tommy
13-3
24-05 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Gitte/Nicklas Jette/Ole
13-7
24-05 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 8 Lilian/Susanne/Erling Helle/Johnny
13-11
24-05 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 9 Lillian/Anders Githa/Børge
13-10
24-05 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Fatima/Marius Lissi/Tage
13-12
24-05 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Kirsten/Kirsten Ulla/Bjarne
6-13
24-05 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Anna Sofie/Elsebeth Ann/Henning
10-13
24-05 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Anne/Jørgen/Jørgen Lene/Jan
13-7
24-05 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Søren Bo/Tommy Inge/Svend-Erik
4-13
24-05 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Kerstin/Mikael Hanne/Inge
10-13
24-05 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Flemming/Kaj Lars/Tommy
5-13
24-05 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 8 Charley/Peter Jette/Ole
13-0
24-05 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 9 Lise/Helle/Torben Helle/Johnny
4-13
24-05 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Gitte/Nicklas Githa/Børge
13-10
24-05 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Lilian/Susanne/Erling Lissi/Tage
4-13
24-05 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Lillian/Anders Kirsten/Kirsten
7-13
24-05 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Ulla/Bjarne Fatima/Marius
13-6
31-05 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Anne/Jørgen/Jørgen Anna Sofie/Elsebeth
13-6
31-05 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Ann/Henning Inge/Svend-Erik
13-11
31-05 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Lene/Jan Hanne/Inge
4-13
31-05 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Søren Bo/Tommy Lars/Tommy
0-0
31-05 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Kerstin/Mikael Jette/Ole
13-5
31-05 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Flemming/Kaj Helle/Johnny
6-13
31-05 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Charley/Peter Githa/Børge
13-7
31-05 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 8 Lise/Helle/Torben Lissi/Tage
13-1
31-05 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 9 Gitte/Nicklas Kirsten/Kirsten
11-13
31-05 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Lilian/Susanne/Erling Fatima/Marius
1-13
31-05 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Lillian/Anders Ulla/Bjarne
6-13
31-05 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Hanne/Inge Anna Sofie/Elsebeth
11-13
31-05 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Inge/Svend-Erik Anne/Jørgen/Jørgen
5-13
31-05 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Ann/Henning Lars/Tommy
4-13
31-05 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Lene/Jan Jette/Ole
11-13
31-05 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Søren Bo/Tommy Helle/Johnny
5-13
31-05 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 8 Kerstin/Mikael Githa/Børge
6-13
31-05 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 9 Flemming/Kaj Lissi/Tage
2-13
31-05 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Charley/Peter Kirsten/Kirsten
13-9
31-05 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Lise/Helle/Torben Fatima/Marius
13-12
31-05 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Gitte/Nicklas Lillian/Anders
13-9
31-05 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Ulla/Bjarne Lilian/Susanne/Erling
13-2
07-06 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Jette/Ole Anna Sofie/Elsebeth
8-13
07-06 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Lars/Tommy Anne/Jørgen/Jørgen
6-13
07-06 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Ann/Henning Helle/Johnny
3-13
07-06 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Lene/Jan Githa/Børge
9-13
07-06 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Søren Bo/Tommy Lissi/Tage
4-13
07-06 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Kerstin/Mikael Kirsten/Kirsten
9-13
07-06 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Flemming/Kaj Fatima/Marius
9-13
07-06 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 8 Charley/Peter Lillian/Anders
13-9
07-06 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 9 Lise/Helle/Torben Lilian/Susanne/Erling
4-13
07-06 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Inge/Svend-Erik Hanne/Inge
5-13
07-06 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Gitte/Nicklas Ulla/Bjarne
13-6
07-06 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Githa/Børge Anna Sofie/Elsebeth
2-13
07-06 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Helle/Johnny Anne/Jørgen/Jørgen
10-13
07-06 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Ann/Henning Lissi/Tage
6-13
07-06 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Lene/Jan Kirsten/Kirsten
13-8
07-06 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Søren Bo/Tommy Fatima/Marius
3-13
07-06 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 8 Kerstin/Mikael Lillian/Anders
12-13
07-06 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 9 Flemming/Kaj Lilian/Susanne/Erling
13-7
07-06 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Charley/Peter Gitte/Nicklas
11-13
07-06 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Inge/Svend-Erik Jette/Ole
13-12
07-06 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Hanne/Inge Lars/Tommy
2-13
07-06 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Ulla/Bjarne Lise/Helle/Torben
10-13
14-06 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Kirsten/Kirsten Anna Sofie/Elsebeth
6-13
14-06 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Lissi/Tage Anne/Jørgen/Jørgen
9-13
14-06 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Ann/Henning Fatima/Marius
1-13
14-06 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Lene/Jan Lillian/Anders
0-13
14-06 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Søren Bo/Tommy Lilian/Susanne/Erling
0-0
14-06 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Kerstin/Mikael Gitte/Nicklas
6-13
14-06 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Flemming/Kaj Lise/Helle/Torben
10-13
14-06 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 8 Inge/Svend-Erik Githa/Børge
9-13
14-06 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 9 Hanne/Inge Helle/Johnny
13-10
14-06 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Lars/Tommy Jette/Ole
7-13
14-06 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Charley/Peter Ulla/Bjarne
13-8
14-06 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Lillian/Anders Anna Sofie/Elsebeth
13-10
14-06 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Fatima/Marius Anne/Jørgen/Jørgen
1-13
14-06 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Ann/Henning Lilian/Susanne/Erling
13-8
14-06 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Lene/Jan Gitte/Nicklas
8-13
14-06 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Søren Bo/Tommy Lise/Helle/Torben
0-0
14-06 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 8 Inge/Svend-Erik Kirsten/Kirsten
10-13
14-06 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 9 Hanne/Inge Lissi/Tage
6-13
14-06 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Kerstin/Mikael Charley/Peter
10-13
14-06 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Lars/Tommy Githa/Børge
10-13
14-06 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Jette/Ole Helle/Johnny
11-13
14-06 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Ulla/Bjarne Flemming/Kaj
13-8
21-06 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Gitte/Nicklas Anna Sofie/Elsebeth
13-3
21-06 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Lilian/Susanne/Erling Anne/Jørgen/Jørgen
13-11
21-06 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Ann/Henning Lise/Helle/Torben
7-13
21-06 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Lene/Jan Charley/Peter
9-13
21-06 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Søren Bo/Tommy Flemming/Kaj
0-0
21-06 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Inge/Svend-Erik Lillian/Anders
2-13
21-06 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Hanne/Inge Fatima/Marius
10-13
21-06 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 8 Lars/Tommy Kirsten/Kirsten
8-13
21-06 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 9 Jette/Ole Lissi/Tage
13-8
21-06 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Helle/Johnny Githa/Børge
11-13
21-06 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Kerstin/Mikael Ulla/Bjarne
9-13
21-06 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Charley/Peter Anna Sofie/Elsebeth
6-13
21-06 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Lise/Helle/Torben Anne/Jørgen/Jørgen
13-9
21-06 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Ann/Henning Flemming/Kaj
13-6
21-06 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Inge/Svend-Erik Gitte/Nicklas
13-4
21-06 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Hanne/Inge Lilian/Susanne/Erling
13-5
21-06 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 8 Lars/Tommy Lillian/Anders
13-6
21-06 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 9 Jette/Ole Fatima/Marius
13-5
21-06 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Lene/Jan Kerstin/Mikael
13-10
21-06 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Helle/Johnny Kirsten/Kirsten
13-8
21-06 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Githa/Børge Lissi/Tage
13-4
21-06 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Ulla/Bjarne Søren Bo/Tommy
0-0
28-06 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Kerstin/Mikael Anna Sofie/Elsebeth
13-9
28-06 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Flemming/Kaj Anne/Jørgen/Jørgen
8-13
28-06 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Ann/Henning Søren Bo/Tommy
0-0
28-06 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Inge/Svend-Erik Charley/Peter
13-11
28-06 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Hanne/Inge Lise/Helle/Torben
11-13
28-06 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Lars/Tommy Gitte/Nicklas
13-0
28-06 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Jette/Ole Lilian/Susanne/Erling
9-13
28-06 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 8 Helle/Johnny Lillian/Anders
2-13
28-06 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 9 Githa/Børge Fatima/Marius
13-6
28-06 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Lissi/Tage Kirsten/Kirsten
4-13
28-06 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Lene/Jan Ulla/Bjarne
13-8
28-06 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Hanne/Inge Flemming/Kaj
10-13
28-06 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Søren Bo/Tommy Anne/Jørgen/Jørgen
13-7
28-06 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Inge/Svend-Erik Kerstin/Mikael
5-13
28-06 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Lars/Tommy Charley/Peter
3-13
28-06 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Jette/Ole Lise/Helle/Torben
4-13
28-06 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 8 Helle/Johnny Gitte/Nicklas
13-4
28-06 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 9 Githa/Børge Lilian/Susanne/Erling
13-7
28-06 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Lene/Jan Anna Sofie/Elsebeth
11-13
28-06 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Lissi/Tage Lillian/Anders
13-11
28-06 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Kirsten/Kirsten Fatima/Marius
11-13
28-06 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Ulla/Bjarne Ann/Henning
9-13
05-07 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Anna Sofie/Elsebeth Inge/Svend-Erik
5-13
05-07 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Hanne/Inge Ann/Henning
13-3
05-07 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Lars/Tommy Lene/Jan
13-4
05-07 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Jette/Ole Søren Bo/Tommy
0-0
05-07 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Helle/Johnny Kerstin/Mikael
13-7
05-07 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Githa/Børge Flemming/Kaj
6-13
05-07 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Lissi/Tage Charley/Peter
9-13
05-07 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 8 Kirsten/Kirsten Lise/Helle/Torben
8-13
05-07 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 9 Anne/Jørgen/Jørgen Ulla/Bjarne
5-13
05-07 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Lillian/Anders Lilian/Susanne/Erling
6-13
05-07 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Fatima/Marius Gitte/Nicklas
13-4
05-07 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Anne/Jørgen/Jørgen Ann/Henning
11-13
05-07 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Lene/Jan Inge/Svend-Erik
9-13
05-07 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Søren Bo/Tommy Hanne/Inge
0-0
05-07 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Kerstin/Mikael Lars/Tommy
8-13
05-07 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Flemming/Kaj Jette/Ole
13-9
05-07 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 8 Charley/Peter Helle/Johnny
5-13
05-07 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 9 Lise/Helle/Torben Githa/Børge
7-13
05-07 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Gitte/Nicklas Lissi/Tage
13-9
05-07 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Lilian/Susanne/Erling Kirsten/Kirsten
4-13
05-07 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Lillian/Anders Fatima/Marius
7-13
05-07 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Ulla/Bjarne Anna Sofie/Elsebeth
13-5
12-07 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Lene/Jan Helle/Johnny
8-13
12-07 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Hanne/Inge Anne/Jørgen/Jørgen
13-8
12-07 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Ann/Henning Jette/Ole
13-9
12-07 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Lars/Tommy Anna Sofie/Elsebeth
13-3
12-07 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Søren Bo/Tommy Githa/Børge
0-0
12-07 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Kerstin/Mikael Lissi/Tage
7-13
12-07 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Flemming/Kaj Kirsten/Kirsten
13-1
12-07 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 8 Charley/Peter Fatima/Marius
4-13
12-07 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 9 Lise/Helle/Torben Lillian/Anders
13-10
12-07 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Gitte/Nicklas Lilian/Susanne/Erling
12-13
12-07 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Inge/Svend-Erik Ulla/Bjarne
13-8
12-07 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Helle/Johnny Anna Sofie/Elsebeth
13-9
12-07 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Jette/Ole Anne/Jørgen/Jørgen
4-13
12-07 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Ann/Henning Githa/Børge
9-13
12-07 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Lene/Jan Lissi/Tage
13-5
12-07 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Søren Bo/Tommy Kirsten/Kirsten
0-0
12-07 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 8 Kerstin/Mikael Fatima/Marius
11-13
12-07 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 9 Flemming/Kaj Lillian/Anders
13-10
12-07 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Charley/Peter Lilian/Susanne/Erling
13-5
12-07 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Lise/Helle/Torben Gitte/Nicklas
13-5
12-07 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Inge/Svend-Erik Lars/Tommy
1-13
12-07 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Ulla/Bjarne Hanne/Inge
13-5
19-07 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Lissi/Tage Anna Sofie/Elsebeth
13-11
19-07 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Githa/Børge Anne/Jørgen/Jørgen
13-9
19-07 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Ann/Henning Kirsten/Kirsten
13-12
19-07 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Lene/Jan Fatima/Marius
12-9
19-07 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Søren Bo/Tommy Lillian/Anders
0-0
19-07 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Kerstin/Mikael Lilian/Susanne/Erling
13-0
19-07 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Flemming/Kaj Gitte/Nicklas
10-13
19-07 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 8 Charley/Peter Lise/Helle/Torben
13-1
19-07 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 9 Inge/Svend-Erik Helle/Johnny
13-12
19-07 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Hanne/Inge Jette/Ole
8-13
19-07 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Lars/Tommy Ulla/Bjarne
2-13
19-07 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Fatima/Marius Anna Sofie/Elsebeth
13-5
19-07 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Kirsten/Kirsten Anne/Jørgen/Jørgen
13-8
19-07 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Ann/Henning Lillian/Anders
10-13
19-07 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Lene/Jan Lilian/Susanne/Erling
7-13
19-07 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Søren Bo/Tommy Gitte/Nicklas
0-0
19-07 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 8 Kerstin/Mikael Lise/Helle/Torben
0-0
19-07 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 9 Inge/Svend-Erik Lissi/Tage
13-3
19-07 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Hanne/Inge Githa/Børge
0-13
19-07 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Lars/Tommy Helle/Johnny
13-8
19-07 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Flemming/Kaj Charley/Peter
6-13
19-07 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Ulla/Bjarne Jette/Ole
13-10
26-07 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Lilian/Susanne/Erling Anna Sofie/Elsebeth
13-6
26-07 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Lillian/Anders Anne/Jørgen/Jørgen
11-13
26-07 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Ann/Henning Gitte/Nicklas
13-10
26-07 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Lene/Jan Lise/Helle/Torben
13-6
26-07 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Søren Bo/Tommy Charley/Peter
6-13
26-07 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Kerstin/Mikael Flemming/Kaj
10-13
26-07 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Inge/Svend-Erik Fatima/Marius
13-10
26-07 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 8 Hanne/Inge Kirsten/Kirsten
13-0
26-07 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 9 Lars/Tommy Lissi/Tage
13-2
26-07 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Jette/Ole Githa/Børge
4-13
26-07 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Helle/Johnny Ulla/Bjarne
5-13
26-07 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Lise/Helle/Torben Anna Sofie/Elsebeth
13-7
26-07 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Gitte/Nicklas Anne/Jørgen/Jørgen
6-13
26-07 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Ann/Henning Charley/Peter
6-13
26-07 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Lene/Jan Flemming/Kaj
13-9
26-07 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Søren Bo/Tommy Kerstin/Mikael
0-0
26-07 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 8 Inge/Svend-Erik Lilian/Susanne/Erling
13-1
26-07 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 9 Hanne/Inge Lillian/Anders
13-10
26-07 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Lars/Tommy Fatima/Marius
13-7
26-07 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Jette/Ole Kirsten/Kirsten
2-13
26-07 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Helle/Johnny Lissi/Tage
6-13
26-07 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Ulla/Bjarne Githa/Børge
13-8
02-08 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Flemming/Kaj Anna Sofie/Elsebeth
7-13
02-08 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Charley/Peter Anne/Jørgen/Jørgen
1-13
02-08 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Ann/Henning Kerstin/Mikael
13-5
02-08 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Lene/Jan Søren Bo/Tommy
0-0
02-08 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Inge/Svend-Erik Lise/Helle/Torben
13-10
02-08 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Hanne/Inge Gitte/Nicklas
13-6
02-08 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Lars/Tommy Lilian/Susanne/Erling
13-10
02-08 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 8 Jette/Ole Lillian/Anders
12-13
02-08 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 9 Helle/Johnny Fatima/Marius
13-2
02-08 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Githa/Børge Kirsten/Kirsten
12-13
02-08 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Lissi/Tage Ulla/Bjarne
3-13
02-08 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Søren Bo/Tommy Anna Sofie/Elsebeth
0-0
02-08 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Kerstin/Mikael Anne/Jørgen/Jørgen
13-9
02-08 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Ann/Henning Lene/Jan
13-11
02-08 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Inge/Svend-Erik Flemming/Kaj
3-13
02-08 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Hanne/Inge Charley/Peter
13-11
02-08 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 8 Lars/Tommy Lise/Helle/Torben
10-13
02-08 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 9 Jette/Ole Gitte/Nicklas
13-6
02-08 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Helle/Johnny Lilian/Susanne/Erling
13-11
02-08 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Githa/Børge Lillian/Anders
13-9
02-08 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Lissi/Tage Fatima/Marius
13-6
02-08 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Ulla/Bjarne Kirsten/Kirsten
13-7
09-08 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Ann/Henning Anna Sofie/Elsebeth
13-12
09-08 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Lene/Jan Anne/Jørgen/Jørgen
13-2
09-08 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Inge/Svend-Erik Søren Bo/Tommy
0-0
09-08 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Hanne/Inge Kerstin/Mikael
10-13
09-08 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Lars/Tommy Flemming/Kaj
13-7
09-08 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Jette/Ole Charley/Peter
2-13
09-08 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Helle/Johnny Lise/Helle/Torben
13-4
09-08 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 8 Githa/Børge Gitte/Nicklas
13-3
09-08 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 9 Lissi/Tage Lilian/Susanne/Erling
13-7
09-08 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Kirsten/Kirsten Lillian/Anders
13-11
09-08 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Fatima/Marius Ulla/Bjarne
7-13
09-08 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Anna Sofie/Elsebeth Anne/Jørgen/Jørgen
0-0
09-08 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Inge/Svend-Erik Ann/Henning
7-13
09-08 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Hanne/Inge Lene/Jan
13-2
09-08 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Lars/Tommy Søren Bo/Tommy
13-2
09-08 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Jette/Ole Kerstin/Mikael
7-13
09-08 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 8 Helle/Johnny Flemming/Kaj
13-3
09-08 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 9 Githa/Børge Charley/Peter
3-13
09-08 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Lissi/Tage Lise/Helle/Torben
9-13
09-08 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Kirsten/Kirsten Gitte/Nicklas
13-9
09-08 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Fatima/Marius Lilian/Susanne/Erling
13-11
09-08 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Ulla/Bjarne Lillian/Anders
6-13
16-08 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Anna Sofie/Elsebeth Hanne/Inge
3-13
16-08 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Anne/Jørgen/Jørgen Inge/Svend-Erik
13-4
16-08 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Lars/Tommy Ann/Henning
3-13
16-08 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Jette/Ole Lene/Jan
2-13
16-08 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Helle/Johnny Søren Bo/Tommy
0-0
16-08 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Githa/Børge Kerstin/Mikael
13-2
16-08 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Lissi/Tage Flemming/Kaj
12-13
16-08 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 8 Kirsten/Kirsten Charley/Peter
6-13
16-08 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 9 Fatima/Marius Lise/Helle/Torben
13-10
16-08 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Lillian/Anders Gitte/Nicklas
6-13
16-08 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Lilian/Susanne/Erling Ulla/Bjarne
4-13
16-08 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Anna Sofie/Elsebeth Jette/Ole
12-13
16-08 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Anne/Jørgen/Jørgen Lars/Tommy
3-13
16-08 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Helle/Johnny Ann/Henning
13-4
16-08 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Githa/Børge Lene/Jan
13-11
16-08 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Lissi/Tage Søren Bo/Tommy
0-0
16-08 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 8 Kirsten/Kirsten Kerstin/Mikael
9-13
16-08 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 9 Fatima/Marius Flemming/Kaj
8-13
16-08 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Lillian/Anders Charley/Peter
13-11
16-08 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Lilian/Susanne/Erling Lise/Helle/Torben
7-13
16-08 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Hanne/Inge Inge/Svend-Erik
13-12
16-08 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Ulla/Bjarne Gitte/Nicklas
13-4
23-08 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Anna Sofie/Elsebeth Githa/Børge
5-13
23-08 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Anne/Jørgen/Jørgen Helle/Johnny
13-7
23-08 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Lissi/Tage Ann/Henning
7-13
23-08 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Kirsten/Kirsten Lene/Jan
6-13
23-08 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Fatima/Marius Søren Bo/Tommy
0-0
23-08 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Lillian/Anders Kerstin/Mikael
8-13
23-08 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Lilian/Susanne/Erling Flemming/Kaj
11-13
23-08 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 8 Gitte/Nicklas Charley/Peter
7-13
23-08 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 9 Jette/Ole Inge/Svend-Erik
13-7
23-08 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Lars/Tommy Hanne/Inge
13-9
23-08 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Lise/Helle/Torben Ulla/Bjarne
3-13
23-08 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Anna Sofie/Elsebeth Kirsten/Kirsten
13-8
23-08 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Anne/Jørgen/Jørgen Lissi/Tage
12-13
23-08 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Fatima/Marius Ann/Henning
13-9
23-08 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Lillian/Anders Lene/Jan
13-9
23-08 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Lilian/Susanne/Erling Søren Bo/Tommy
13-10
23-08 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 8 Gitte/Nicklas Kerstin/Mikael
0-13
23-08 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 9 Githa/Børge Inge/Svend-Erik
13-4
23-08 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Lise/Helle/Torben Flemming/Kaj
10-13
23-08 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Helle/Johnny Hanne/Inge
13-2
23-08 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Jette/Ole Lars/Tommy
8-13
23-08 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Ulla/Bjarne Charley/Peter
12-13
30-08 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Anna Sofie/Elsebeth Lillian/Anders
13-10
30-08 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Anne/Jørgen/Jørgen Fatima/Marius
13-7
30-08 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Lilian/Susanne/Erling Ann/Henning
1-13
30-08 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Gitte/Nicklas Lene/Jan
9-13
30-08 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Lise/Helle/Torben Søren Bo/Tommy
8-13
30-08 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Charley/Peter Kerstin/Mikael
13-6
30-08 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Kirsten/Kirsten Inge/Svend-Erik
13-1
30-08 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 8 Lissi/Tage Hanne/Inge
13-6
30-08 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 9 Githa/Børge Lars/Tommy
12-13
30-08 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Helle/Johnny Jette/Ole
13-4
30-08 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Flemming/Kaj Ulla/Bjarne
5-13
30-08 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Anna Sofie/Elsebeth Gitte/Nicklas
13-8
30-08 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Anne/Jørgen/Jørgen Lilian/Susanne/Erling
12-13
30-08 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Lise/Helle/Torben Ann/Henning
6-13
30-08 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Charley/Peter Lene/Jan
13-2
30-08 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Lillian/Anders Inge/Svend-Erik
13-10
30-08 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 8 Fatima/Marius Hanne/Inge
13-4
30-08 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 9 Kirsten/Kirsten Lars/Tommy
1-13
30-08 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Flemming/Kaj Søren Bo/Tommy
13-12
30-08 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Lissi/Tage Jette/Ole
13-4
30-08 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Githa/Børge Helle/Johnny
6-13
30-08 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Ulla/Bjarne Kerstin/Mikael
13-9
06-09 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Anna Sofie/Elsebeth Charley/Peter
2-13
06-09 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Anne/Jørgen/Jørgen Lise/Helle/Torben
13-8
06-09 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Flemming/Kaj Ann/Henning
8-13
06-09 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Kerstin/Mikael Lene/Jan
2-13
06-09 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Gitte/Nicklas Inge/Svend-Erik
9-13
06-09 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Lilian/Susanne/Erling Hanne/Inge
13-9
06-09 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Lillian/Anders Lars/Tommy
8-13
06-09 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 8 Fatima/Marius Jette/Ole
13-10
06-09 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 9 Kirsten/Kirsten Helle/Johnny
8-13
06-09 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Lissi/Tage Githa/Børge
0-13
06-09 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Søren Bo/Tommy Ulla/Bjarne
9-13
06-09 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Anna Sofie/Elsebeth Kerstin/Mikael
6-13
06-09 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Anne/Jørgen/Jørgen Flemming/Kaj
13-7
06-09 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Charley/Peter Inge/Svend-Erik
13-4
06-09 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Lise/Helle/Torben Hanne/Inge
10-13
06-09 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Gitte/Nicklas Lars/Tommy
13-9
06-09 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 8 Lilian/Susanne/Erling Jette/Ole
12-3
06-09 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 9 Lillian/Anders Helle/Johnny
8-13
06-09 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Søren Bo/Tommy Ann/Henning
13-7
06-09 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Fatima/Marius Githa/Børge
13-12
06-09 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Kirsten/Kirsten Lissi/Tage
13-7
06-09 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Ulla/Bjarne Lene/Jan
1-13
13-09 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Flemming/Kaj Hanne/Inge
8-13
13-09 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Anne/Jørgen/Jørgen Søren Bo/Tommy
0-0
13-09 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Kerstin/Mikael Inge/Svend-Erik
12-13
13-09 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Anna Sofie/Elsebeth Lene/Jan
1-13
13-09 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Charley/Peter Lars/Tommy
10-13
13-09 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Lise/Helle/Torben Jette/Ole
3-13
13-09 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Gitte/Nicklas Helle/Johnny
13-4
13-09 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 8 Lilian/Susanne/Erling Githa/Børge
4-13
13-09 17:30 Firmaidræt Hillerød- Bane 9 Lillian/Anders Lissi/Tage
5-13
13-09 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Fatima/Marius Kirsten/Kirsten
13-3
13-09 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Ann/Henning Ulla/Bjarne
8-13
13-09 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Inge/Svend-Erik Anna Sofie/Elsebeth
13-4
13-09 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Lene/Jan Lars/Tommy
10-13
13-09 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 5 Søren Bo/Tommy Jette/Ole
13-3
13-09 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 6 Kerstin/Mikael Helle/Johnny
0-13
13-09 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 7 Flemming/Kaj Githa/Børge
4-13
13-09 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 8 Charley/Peter Lissi/Tage
8-13
13-09 18:15 Firmaidræt Hillerød- Bane 9 Lilian/Susanne/Erling Lillian/Anders
13-12
13-09 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 1 Ann/Henning Hanne/Inge
13-6
13-09 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 2 Lise/Helle/Torben Kirsten/Kirsten
12-13
13-09 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 3 Ulla/Bjarne Anne/Jørgen/Jørgen
7-13
13-09 19:00 Firmaidræt Hillerød- Bane 4 Gitte/Nicklas Fatima/Marius
2-13

Stævneansvarlig: Susanne Nørgaard Tlf.: 40 76 76 10

Stævneansvarlig: Charley Pedersen Tlf.: 20 10 13 89