Kontaktpersoner

Administration

Daglig Leder
Lotte Reffs
Administration og Regnskab
Susanne Nørgaard

Instruktører motion, yoga og TRX

Merete Hytting
Pilates & Store Bolde, MixMotion, Yoga in Motion
Marianne Møngaard
Multimotion, Rigtige Mænd, Senior Trim, Styrke
Kirsten Wolf-Petersen
Indendørs cykling, Rigtige Mænd
Lotte Reffs
Yoga, Pilates, TRX
Nadia Kofoed-Hansen
TRX, Funktionel Træning
Sisse Hesselberg Jacobsen
TRX
Vinnie Søndergaard
Multimotion, Rigtige Mænd, Senior Trim, Styrke, TRX
Sabine Christensen
Styrke
Benedicte Hamann
Yoga
Claudia Rønne
Funktionel træning, Multimotion, Rigtige Mænd
Frederikke Bisgaard
Funktionel Træning, RIgtge Mænd

Dart

Bjarne Madsen
Dartudvalgsformand
Ulla Madsen
Dartudvalgsmedlem
Johnny Madsen
Dartudvalgsmedlem
Jørgen Hansen
Dartudvalgsmedlem

Floorball

Per Hansen
Holdleder

Golf

Jørgen Hansen
Golfudvalgsformand
Ann Jensen Madsen
Golfudvalgsmedlem
Ole Klausen Møller
Golfudvalgsmedlem
Paw Nørgaard
Golfudvalgsmedlem

Gå fælleskabet

Indendørs cykling

Heini Petersen
Indendørs cykling
Per Brøndum
Indendørs cykling
Henrik Petersen
Indendørs cykling
Helge Andersen
Indendørs cykling
Morten Frederiksen
Indendørs cykling
Martin Kjeldsen
Indendørs cykling

Petanque

Susanne Nørgaard
Udvalgsformand
Ann Jensen Madsen
petanqueudvalgsmedlem
Charley Wilken Pedersen
petanqueudvalgsmedlem
Henning Madsen
petanqueudvalgsmedlem
Inge Pedersen
petanqueudvalgsmedlem
Kirsten Løkke Nielsen
petanqueudvalgsmedlem
Svend-Erik Pedersen
petanqueudvalgsmedlem
Lene Larsen
Mormorholdet petanque

Svømning

Rikke Line Klocksars-Jensen
Udvalgsformand & instruktør
Laila Fonager
Instruktør
Michael Damm
Instruktør
Robin Dehn
Instruktør
Hugo Klocksars-Jensen
Hjælpe Instruktør
Tristian Green Larsen
Hjælpe Instruktør
Tia Sofie Mogensen
Hjælpe Instruktør

Linedance

Ann-Jeanett Ramsvatn
Instruktør

Bestyrelse

Peder Bisgaard
Formand
Søren Götzsche
Næstformand
Per Bruus
Økonomiansvarlig
John Englund
Bestyrelsesmedlem
Heini Petersen
Bestyrelsesmedlem
Christina Kjær
Bestyrelsesmedlem
Keld Olesen
Supplant